Про нас

Про нас

Про нас

Про нас

Про нас

ТОВ “ММ-ПЛАСТ” – це новостворене підприємство, орієнтоване на виробництво виробів з полімерних матеріалів. Серійне виробництво пластмасових виробів розпочато в лютому 2012 року. Основним видом діяльності ММ-Пласт, на даний момент,є виробництво горщиків для вирощування рослин.

Незважаючи на відсутність історії і короткий термін існування, ММ-Пласт стрімко завойовує попит на ринку виробів з пластмас. Завдяки хорошій якості і невисокій вартості, продукція користується успіхом у споживачів. Однак компанія не стоїть на місці: стратегія її розвитку передбачає постійне поповнення асортименту продукції, а також подальший розвиток перспективних напрямків у сфері її бізнесу, вдосконалення форми обслуговування, підвищення якості сервісу, розширення партнерської мережі, проведення заходів, спрямованих на просування необхідної українському покупцю продукції.

Основною метою діяльності ММ-Пласту є  забезпечення споживачів вітчизняною продукцією, яка не поступається якістю і ціною закордонним зразкам.

Основними принципами діяльності обрано: високу якість продукції, оптимальні ціни, доступність товару на ринках збуту. Все це досягається завдяки:
– найновішій автоматизованій системі виробництва;- найсучаснішому обладнанню;
– висококваліфікованому персоналу, який постійно оновлює свої навики проходячи навчання і використовуючи досвід від закордонних виробників;
– проведенні контролю за якістю на кожному етапі виробництва, від використання високоякісної сировини до випуску готових виробів, про що свідчать наші сертифікати якості СЕС;- гнучка політика цін.

Виробництво знаходиться на заході України у Львівській області, в 15 км від м.Стрий. Підприємство обладнано сучасними термопластавтоматами, парк яких постійно оновляється, відповідно до новинок, що зявляються на ринку. Перснонал використовує тільки передові технології, які апробовані лідерами європейських та світових виробників.

Потужний і розумно збалансований набір обладнання дазволяє  створити різноманітні пластмасові вироби різної ваги (від 5 гр до 2,5 кг) та обєму. Його висока виробнича здатність і низьке енергоспоживання в поєднанні з екологічністю виробництва забезпечують високі показники рентабельності. На всіх етапах виробництва воно є максимально автоматизоване.

В перші ж роки за свою позитивну діяльність, ТОВ “ММ-ПЛАСТ” був нагороджений почесними дипломами на міжнародних форумах: AMBIENTE PRIMUS UKRAINE 2012, Household Trade Show Parus Expomedia 2013, AMBIENTE PRIMUS UKRAINE 2013, PRO MAISON SHOW PARUS EXPOMEDIA 2015.

Важливою складовою є безвідходність виробництва, тобто повторне використання відходів. Таким чином, ММ-Пласт, дбає про збереження навколишнього середовища і екологію України, а значить і її майбутнє.

Перевагою ММ-Пласт є його молодий персонал. Весь його кадровий склад – директор, керівники, інженери, сервісний персонал та оператори – це КОЛЕКТИВ професіоналів, які розуміють поставлену мету, стрімко йдуть до своєї цілі, швидко набираються досвіду та володіють інтелектуальним потенціалом, необхідним для подальшого росту.

Ми відкриті для взаємовигідної, продуктивної співпраці з торговими організаціями, приватними підприємцями, постачальниками сировини. Готові до здійснення виробництва будь-яких виробів на замовлення (при умові, що замовник надає свою пресс-форму). Відвідуючи наш сайт, ви регулярно зможете стежити за новинками, що створюються нашим підприємством.

Наші досягнення